Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Utworzono dnia 12.07.2021

Po dziesięciu miesiącach nauki w trybie zdalnym, hybrydowym i stacjonarnym dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by po trudnym okresie spowodowanym pandemią udać się na zasłużony, wakacyjny   wypoczynek. Zanim   jednak    uczniowie   usłyszeli   ostatni   dzwonek,   uczestniczyli      w  uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na sytuację spowodowaną pandemią uroczystość ta odbyła się w kilku turach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W środę swoje zakończenie miał  PP i oddział „0”, a w piątek oddziały I- III i IV-VIII.

Na początku, na wszystkich spotkaniach, głos zabierała Pani Dyrektor Iwona Majchrzak, która witała wszystkich zebranych.  W przemówieniach kierowała wiele ciepłych słów do Uczniów i Nauczycieli, Pracowników szkoły, Rodziców/Wychowawców oraz  Rady Rodziców, dziękując za wkład włożony w pracę w kończącym się roku szkolnym. Życzyła wszystkim udanego, spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Na uroczystości w klasach I-III  gościliśmy Burmistrza Pana Tomasza Chymkowskiego, który dziękował za pracę w bieżącym roku szkolnym i życzył wszystkim udanych wakacji.

Podczas uroczystości w klasach IV-VII podsumowano wyniki w nauce , a najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Absolwenci szkoły z rąk pań dyrektor Iwona Majchrzak oraz wychowawczyni Anny Grube odebrali świadectwa i nagrody za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za działalność w organizacjach uczniowskich. Rodzicom uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce zostały wręczone listy gratulacyjne. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji muzyczną częścią artystyczną.

Po zakończeniu głównej części, wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw, a także pożegnanie z Wychowawcami oraz Kolegami i Koleżankami. Uśmiech na twarzy dzieci, zadowolenie pedagogów oraz chęć podejmowania nowych wyzwań, to dowody, że jesteśmy na dobrej drodze do udanej reintegracji całego środowiska szkolnego. Zapał, kreatywność i radość płynącą ze wzajemnej współpracy pomogą nam realizować priorytety w nowym roku szkolnym 2021/2022.

Zakończenie roku.

Utworzono dnia 12.07.2021, 09:19